Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: AS

W związku z tragedią w Koszalinie może i u nas warto sprawdzić czy wszystko jest w porządku w kwestiach przeciwpożarowych itp. związanych z bezpieczeństwem mieszkańców?
Ilość odwiedzin: 295936
Ilość wywołań: 517653
Stronę przegląda: 4 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 3414 dni temu

[Animacja1]

Sportowe zapowiedzi

    W sobotę 15.05. o godz. 14.00 na stadionie przy ul. Sportowej  meczem młodzików Gryf Kanku-Orlik Gogolinek rozpocznie się futbolowy weekend. Na pewno młodzi piłkarze będą ambitnie walczyć, aby wygrać swój kolejny mecz przed własną publicznością. O godz. 17.00 w meczu wyjazdowym zespół seniorów  V-tej ligi zmierzy się z drużyną Kamionki w Kamieniu Krajeńskim. Z kolei w niedzielę, tj. 16 maja o godz. 11.00, zagra u siebie zespół juniorów starszych Gryfa z Czarnymi Nakło. Ciekawe jaka będzie ich skuteczność i jaką formę zaprezentują własnej publiczności. W niedzielę w rozgrywkach Ligi Orlika jest przerwa, ze względu na Turniej Oldbojów w piłce nożnej, który zostanie rozegrany  na obiekcie w Zielonczynie od godz. 16.00 do 20.00.
    Choć nie dotyczy to naszej gminy, ale miłośników piłki ręcznej, to należy wspomnieć, że w Koronowie odbędzie się Turniej Oldbojów w tejże dyscyplinie.  Można będzie obejrzeć drużyny AZS-u Bydgoszcz i Korony Koronowo. Początek o godz. 10.00 w miejscowej hali sportowej.
    Zapowiada się też  piłkarska środa (19.05) o godzinie 18.00 seniorzy Gryfa będą podejmować na własnej murawie Cyklon Kończewice. Może uda im się przełamać złą passę i na koniec sezonu powiększyć swój skromny dorobek punktowy. 

                                                                                               Beata Henke