Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko

Właśnie wróciłam z sołeckich Mikołajek, było bardzo sympatycznie. Dzieciaki zachwycone, wyszalały się na całego. Mikołaj bardzo hojny. Dziękuję!
Stronę przegląda: 7 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2856 dni temu

[Animacja1]

Juniorzy Gryfa stracili zapał

Niestety nie widać ani chęci, ani radości w grze juniorów Gryfa. Kolejny mecz przegrali bardzo wysoko z Krajną Sępólno 11-0. Przez pierwsze 30 minut graliśmy dość poprawnie, od czasu do czasu wychodziliśmy z kontrą. Do przerwy straciliśmy 4 bramki. W drugiej części meczu Krajna nas torpedowała. Bez walki daliśmy sobie strzelić jeszcze 7 bramek. Być może ostatnie miejsce w tabeli i 3 kolejki do końca rozgrywek nie wpływa mobilizująco na zespół. Po letniej przerwie warto byłoby się zastanowić co trzeba zmienić, aby  następny sezon był lepszy.