Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko

Właśnie wróciłam z sołeckich Mikołajek, było bardzo sympatycznie. Dzieciaki zachwycone, wyszalały się na całego. Mikołaj bardzo hojny. Dziękuję!
Stronę przegląda: 6 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2856 dni temu

[Animacja1]

Gryf - BKS 2:3

Nie powiódł się kolejny mecz naszych seniorów. Zespół Gryfa przegrał w Bydgoszczy z BKS-em 2:3 (0:0).  W pierwszej połowie nic ciekawego nie działo się na boisku. Zarówno gospodarze jak i goście grali bez animuszu. Dopiero  w drugiej połowie spotkanie stało się bardziej emocjonujące. Niestety w tej części gry Gryf stracił trzy bramki i musiał odrabiać straty. Dwa celne trafienia naszej drużyny dały nadzieję na remis. Niestety w końcówce zabrakło trochę szczęścia i schodziliśmy z boiska pokonani. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Jarosław Brończyk.