Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: AS

W związku z tragedią w Koszalinie może i u nas warto sprawdzić czy wszystko jest w porządku w kwestiach przeciwpożarowych itp. związanych z bezpieczeństwem mieszkańców?
Ilość odwiedzin: 295926
Ilość wywołań: 517643
Stronę przegląda: 4 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 3413 dni temu

[Animacja1]

Gryf po 8 kolejce

Siódmą i ósmą kolejkę rozgrywek w klasie „A” Gryf Sicienko rozstrzygnął na swoją korzyść.
W pierwszym meczu pokonał na wyjeździe zespół  Viktorii Śliwice 4:1. Cały mecz dyktowaliśmy warunki rywalowi.  Pierwsza bramka padła zaraz po rozpoczęciu spotkania. Gospodarze w drugiej połowie zdołali strzelić nam gola, ale nie pozostawiliśmy cienia wątpliwości i w końcowej fazie meczu trafiliśmy trzy razy. Bramki dla naszego zespołu strzelili Jakub Kisiel -2, niezawodny Jarosław Brończyk -1 i Damian Piasecki -1. Zdobycie trzech punków w tym spotkaniu było raczej formalnością, gdyż zespół rywali zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, a nasi piłkarze z meczu na mecz grają coraz lepiej.   
Drugie spotkanie Gryf rozegrał  na własnej murawie z zespołem GLKS Osielsko. Kibice obejrzeli świetny mecz w wykonaniu naszej drużyny, czego dowodem były trzy wspaniale strzelone bramki. Zdaje się, że nowa drużyna Gryfa dotarła się i teraz będzie tylko lepiej.
Bramki w tym spotkaniu zdobyli Jarosław Brończyk - 2 i Marcin  Maziarczyk - 1

                                                                                                   Beata Henke