Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: Szukacie dziury w całym

Zamiast cieszyć się że ktoś organizuje spotkania wspólny śpiew kiełbasę drożdżówke to wy wiecznie wymyślacie. Czy za Wachem czy za Chudzińskim. Ile lat spór toczył sie o Park bo tam siedzą żule z dzieckiem na spacer iść sie nie da nic nie jest robione dla mieszkańców a znalazł się jeden z drugim pró . . .
Ilość odwiedzin: 285591
Ilość wywołań: 505860
Stronę przegląda: 12 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 3224 dni temu

[Animacja1]

Trampkarze przegrali do 3

Warunki w jakich przyszło naszym młodym piłkarzom rozegrać mecz na własnym boisku z Rawysem Raciąż były bardzo ciężkie, ale dla wszystkich jednakowe. W pierwszej połowie zespoły stoczyły wyrównaną walkę i strzeliły po jednym golu. Druga część meczu to ładne ataki Gryfa, ale niestety nieskuteczne. Za to nasz przeciwnik groźnie kontratakował i zdobył jeszcze dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 1:3, a warunki panujące na murawie były szkołą przetrwania dla obydwu drużyn. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Patryk Sawicki.
Iście jesienna pogoda towarzyszyła Trampkarzom Gryfa w Cekcynie, gdzie zmierzyli się z drużyną Cisa. W pierwszej odsłonie chłopcy strzelili dwie bramki, ale sytuacji stuprocentowych mieli wiele więcej. Właśnie te niewykorzystane szanse lubią się mścić i tak w drugiej odsłonie zespół gospodarzy wyrównał i ustalił wynik meczu na 2:2. Zamiast cennego zwycięstwa mamy remis. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Radek Wesołowski i Arkadiusz Rak.

                                                                                             Beata Henke