Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: zasmucony

To mam rozumieć, że dyrektor w SP Strzelewo się nie zmieni to smutne. Przychodzę do skoły o 9 jej jeszcze nie ma, a o 13 już jej nie ma .Fajna praca bez nadzoru. Pytałem nawet starsze dzieci czego uczy dyrektorka odpowiedziały , że niczego. A ja myślałem , że dyrektor musi być nauczycielem.
Ilość odwiedzin: 256452
Ilość wywołań: 470728
Stronę przegląda: 6 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2989 dni temu

[Animacja1]

Trampkarze przegrali do 3

Warunki w jakich przyszło naszym młodym piłkarzom rozegrać mecz na własnym boisku z Rawysem Raciąż były bardzo ciężkie, ale dla wszystkich jednakowe. W pierwszej połowie zespoły stoczyły wyrównaną walkę i strzeliły po jednym golu. Druga część meczu to ładne ataki Gryfa, ale niestety nieskuteczne. Za to nasz przeciwnik groźnie kontratakował i zdobył jeszcze dwie bramki. Mecz zakończył się wynikiem 1:3, a warunki panujące na murawie były szkołą przetrwania dla obydwu drużyn. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Patryk Sawicki.
Iście jesienna pogoda towarzyszyła Trampkarzom Gryfa w Cekcynie, gdzie zmierzyli się z drużyną Cisa. W pierwszej odsłonie chłopcy strzelili dwie bramki, ale sytuacji stuprocentowych mieli wiele więcej. Właśnie te niewykorzystane szanse lubią się mścić i tak w drugiej odsłonie zespół gospodarzy wyrównał i ustalił wynik meczu na 2:2. Zamiast cennego zwycięstwa mamy remis. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Radek Wesołowski i Arkadiusz Rak.

                                                                                             Beata Henke