Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko

Właśnie wróciłam z sołeckich Mikołajek, było bardzo sympatycznie. Dzieciaki zachwycone, wyszalały się na całego. Mikołaj bardzo hojny. Dziękuję!
Stronę przegląda: 7 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2856 dni temu

[Animacja1]

Trampkarze ulegli Czarnym

Niestety nasi młodzi piłkarze nie mogli sprostać swoim przeciwnikom. Przegrali mecz z Czarnymi II Żelań Nakło 0:7 (0:2). Pierwsza połowa była wyrównana, chłopcy grali dość poprawnie, ale nie ustrzegli się błędów, które przeciwnik zamienił na dwie bramki. Drugie 45 minut to zdecydowana przewaga Czarnych. Nie pozostawili oni cienia wątpliwości, że są drużyną lepszą i bardziej doświadczoną. Zdobyli jeszcze pięć bramek pogrążając Gryf. Następny mecz młodzież rozegra w Tucholi.