Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: zasmucony

To mam rozumieć, że dyrektor w SP Strzelewo się nie zmieni to smutne. Przychodzę do skoły o 9 jej jeszcze nie ma, a o 13 już jej nie ma .Fajna praca bez nadzoru. Pytałem nawet starsze dzieci czego uczy dyrektorka odpowiedziały , że niczego. A ja myślałem , że dyrektor musi być nauczycielem.
Ilość odwiedzin: 256452
Ilość wywołań: 470728
Stronę przegląda: 12 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2989 dni temu

[Animacja1]

Wyniki Ligi Orlika

Runda rewanżowa Ligi Orlika rozpoczęła się od niespodziewanej porażki lidera rozgrywek Komarów Zielonczyn i dwóch meczów oddanych walkowerem przez Zorzę Ślesin (kontuzje) i Błękitnych Minikowo. Walkower Błękitnych był trzecim oddanym meczem w rozgrywkach i tym samym wykluczył ten zespół z dalszych rozgrywek.

Oto wyniki Grupy Mistrzowskiej:
Komary Zielonczyn – OSP Kami Wojnowo 4:6     Bramki dla Zielonczyna: M. Miękczyński – 2, A. Poła, M. Szopiński – po1, dla Wojnowa: P. Wojciechowski – 4, J. Rybarczyk, A. Świerblewski – po 1. Adrian Świerblewski - czerwona kartka i odsunięcie od jednego spotkania.
Wojak Sicienko – Zorza Ślesin 5:0 (w.o.)

Mecz między Spartakusem Gotowski Wojnowo i Old Stars Sicienko został przełożony. W tej grupie nadal prowadzi zespół Komarów Zielonczyn przed Wojakiem Sicienko i OSP Kami Wojnowo, ale różnice punktowe są tak niewielkie, że zdobycie mistrzostwa ligi będzie ważyło się do końca rozgrywek.

Wyniki Grupy Pocieszenia:
Komplex-Bud Zielonczyn – Pol-Elektra Łochowice 3:0     Bramki dla Zielonczyna: R. Glazik, P. Giemza, A. Ostrowski – po 1.
Fighter Kruszyn – Błękitni Minikowo 5:0 (w.o)
No Name – Smakosz Nakło - nie odbył się

                                                                                   Beata Henke