Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: AS

W związku z tragedią w Koszalinie może i u nas warto sprawdzić czy wszystko jest w porządku w kwestiach przeciwpożarowych itp. związanych z bezpieczeństwem mieszkańców?
Ilość odwiedzin: 295829
Ilość wywołań: 517538
Stronę przegląda: 4 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 3407 dni temu

[Animacja1]

Wyniki Ligi Orlika

Runda rewanżowa Ligi Orlika rozpoczęła się od niespodziewanej porażki lidera rozgrywek Komarów Zielonczyn i dwóch meczów oddanych walkowerem przez Zorzę Ślesin (kontuzje) i Błękitnych Minikowo. Walkower Błękitnych był trzecim oddanym meczem w rozgrywkach i tym samym wykluczył ten zespół z dalszych rozgrywek.

Oto wyniki Grupy Mistrzowskiej:
Komary Zielonczyn – OSP Kami Wojnowo 4:6     Bramki dla Zielonczyna: M. Miękczyński – 2, A. Poła, M. Szopiński – po1, dla Wojnowa: P. Wojciechowski – 4, J. Rybarczyk, A. Świerblewski – po 1. Adrian Świerblewski - czerwona kartka i odsunięcie od jednego spotkania.
Wojak Sicienko – Zorza Ślesin 5:0 (w.o.)

Mecz między Spartakusem Gotowski Wojnowo i Old Stars Sicienko został przełożony. W tej grupie nadal prowadzi zespół Komarów Zielonczyn przed Wojakiem Sicienko i OSP Kami Wojnowo, ale różnice punktowe są tak niewielkie, że zdobycie mistrzostwa ligi będzie ważyło się do końca rozgrywek.

Wyniki Grupy Pocieszenia:
Komplex-Bud Zielonczyn – Pol-Elektra Łochowice 3:0     Bramki dla Zielonczyna: R. Glazik, P. Giemza, A. Ostrowski – po 1.
Fighter Kruszyn – Błękitni Minikowo 5:0 (w.o)
No Name – Smakosz Nakło - nie odbył się

                                                                                   Beata Henke