Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko

Właśnie wróciłam z sołeckich Mikołajek, było bardzo sympatycznie. Dzieciaki zachwycone, wyszalały się na całego. Mikołaj bardzo hojny. Dziękuję!
Stronę przegląda: 6 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2856 dni temu

[Animacja1]

Pierwszy wiosenny mecz Gryfa

W miniony weekend zainaugurowano rozgrywki A klasy, w której występuje zespół Sicienka - GKS Gryf. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna BKS Bydgoszcz. Choć Gryf występował w roli faworyta to trudno mu było zagrać uważnie od samego początku. Właśnie w pierwszych minutach straciliśmy dwie bramki. Pierwsza padła już w 14 minucie meczu, ze stałego fragmentu gry, gdy  napastnik BKS  Lewandowski popisał się trafieniem w samo okienko bramki. Natomiast Januszkiewicz wykorzystał niezdecydowanie obrońców Gryfa i strzelił lobem  w 16 minucie drugą bramkę.
P
o nieudanym początku zawodnicy zaczęli grać coraz lepiej, czego efektem była strzelona w 28 minucie bramka przez Łukasza Krężla z podania Arkadiusza Woźniaka. Po przerwie nasz zespół grał dobrze, nie oddawał piłki rywalowi i nie pozwolił mu wyjść z jego połowy. Dominacja naszego zespołu zakończyła się najpierw zdobyciem wyrównującego gola przez Jakuba Kujawkę, a po faulu BKS-u w polu karnym,  podyktowaną jedenastką i zdobyciem bramki przez Leszka Szczygielskiego, który ustalił wynik meczu w 75 minucie na 2:3.