Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko

Właśnie wróciłam z sołeckich Mikołajek, było bardzo sympatycznie. Dzieciaki zachwycone, wyszalały się na całego. Mikołaj bardzo hojny. Dziękuję!
Stronę przegląda: 5 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2856 dni temu

[Animacja1]

Gryfa Sicienko - Tęczę Wiąg 6:0

Zgodnie z oczekiwaniami kibiców zespół Gryfa Sicienko pokonał na własnym boisku drużynę z końca tabeli Tęczę Wiąg 6:0.  Od początku meczu Gryf wyraźnie przeważał na boisku. Widać było różnicę klasy. Szybko ataki naszej drużyny zostały zamienione na bramki.
Pierwsza padła już w 5 minucie, a jej zdobywcą był Piotr Radziński, następną w 7 minucie strzelił Łukasz Krężel. Kolejne dwie bramki padły po strzałach Łukasza Szczygielskiego. Kiedy wszyscy czekali już na gwizdek kończący pierwszą połowę meczu gola do szatni gościom zafundował Arkadiusz Woźniak. Hokejowy wynik 5:0 po pierwszej części meczu zapowiadał w drugiej  pogrom i dwucyfrówkę.  Jednak trener  naszej drużyny postanowił wypróbować i dać szansę ogrania się młodym  zawodnikom rezerwowym. Padła tylko jedna bramka, której autorem był ponownie Arkadiusz Woźniak, ale należało podziwiać waleczność młodzieży Gryfa.
Już za tydzień w następnej kolejce Gryf rozegra ciekawy mecz na murawie obecnego lidera- Gromu Więcbork. Będzie to zapewne trudny pojedynek, jednak życzymy wywiezienia z Wiecborka zwycięskich punktów.