Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko

Właśnie wróciłam z sołeckich Mikołajek, było bardzo sympatycznie. Dzieciaki zachwycone, wyszalały się na całego. Mikołaj bardzo hojny. Dziękuję!
Stronę przegląda: 6 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2856 dni temu

[Animacja1]

Trudne zwycięstwo Gryfa

W niedzielne popołudnie Gryf wybrał się do lidera rozgrywek Gromu Więcbork. Wynik tego meczu miał mieć duże znaczenie dla końcowego układu tabeli. Nasi zawodnicy przystąpili do rozgrywki bardzo zmobilizowani i od pierwszych minut byli drużyną przeważającą na murawie. Niestety to gospodarze po błędzie naszego bramkarza już w 8 minucie objęli prowadzenie. Gryf jednak nie miał zamiaru tego dnia odpuszczać i osiem minut później tym razem bramkarz Gromu popełnił błąd niefrasobliwie piąstkując piłkę wprost pod nogi Arkadiusza Woźniaka, który bezlitośnie umieścił futbolówkę w pustej bramce.
W dalszej części pierwszej połowy spotkania nasz zespół sprawiał wrażenie bardziej ruchliwego i spokojniej grającego. Niestety dwa ewidentne błędy naszych obrońców najpierw w 31 min. później w doliczonym czasie gry 46 min. sprawiły, że na tablicy widniał wynik 3:1 dla Gromu. Po najwyraźniej męskiej rozmowie przeprowadzonej przez trenera Szuflitę z zawodnikami w szatni druga połowa to zdecydowana dominacja naszej drużyny, która pokazała charakter i olbrzymią wolę walki. Już w pierwszej minucie drugiej części meczu Łukasz Krężel zostaje idealnie obsłużony przez Leszka Szczygielskiego i po rajdzie prawą stroną boiska strzela bramkę na 3:2. Była to, tego dnia woda na młyn naszych piłkarzy, bo przewaga naszej drużyny uwidaczniała się z każdą minutą.
Efektem lepszej gry był rzut karny wywalczony w 71 min. przez znakomicie grającego tego dnia Leszka Szczygielskiego, który sam egzekwował jedenastkę i doprowadził do remisu, Grom praktycznie nie istniał. Na potwierdzenie tego w 81 min. bardzo szybki tego dnia Łukasz Krężel po raz kolejny dostał fantastyczne podanie od "Szczygła na prawą stronę i po minięciu obrońców umieścił piłkę w siatce po długim rogu. Tym samym wyprowadził Gryf na jednobramkowe prowadzenie jednocześnie dając ogromną radość grupce wiernych kibiców z Sicienka przybyłych na spotkanie.
Do końca meczu nasza ekipa grała bardzo uważnie i nie pozwoliła rywalowi na stworzenie podbramkowej sytuacji, mecz skończył się wynikiem 3:4 dla Gryfu. Wywieźliśmy z gorącego terenu bardzo ważne 3 punkty. Na wyróżnienie zasługuje cały zespół, który pokazał charakter wyciągając wynik z 3:1 na 3:4. Zdecydowanie należy podkreślić znakomitą tego dnia dyspozycję LESZKA SZCZYGIELSKIEGO I ŁUKASZA KRĘŻLA. BRAWO GRYF