Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: Balowiczka

Wspaniałe, kulturalne bale, na które przychodzi bardzo dużo osób i zawsze świetnie się bawią. Chyba ktoś zazdrości, bo w tutejszej szkole wielki problem z wynajęciem sali do czegokolwiek. Zawsze jakieś ale...
Ilość odwiedzin: 252568
Ilość wywołań: 466035
Stronę przegląda: 3 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2929 dni temu

[Animacja1]

UPRAGNIONY AWANS STAŁ SIĘ FAKTEM !!!

Przed 23 kolejką rozgrywek A klasy GRYF potrzebował 4 punktów aby zapewnić sobie awans do 5 ligi (zakładając, że wicelider Grom Więcbork zdobędzie komplet punktów w swoich meczach) i w owej 23 kolejce na murawie w Sicienku pojawił się zespół KS ŁOCHOWO, który do łatwych przeciwników nie należy. Natomiast nasz największy rywal grał również mecz na ciężkim terenie w Laskowicach z  tamtejszym Torem. Tym samym kibice naszej drużyny wietrzyli po cichu przedwczesny awans, bo w przypadku przegranej GROMU wystarczył nam praktycznie remis, aby zostać zwycięzcą rozgrywek.
Gryf zagrał kolejne bardzo dobre spotkanie i po bramkach Jakuba Kujawki ,Arka Woźniaka i Leszka Szczygielskiego na tablicy do przerwy widniał wynik 3:0. Z racji tego, że Gryf rozgrywał swoje spotkanie godzinę później niż Grom, na stadion dotarła informacja po pierwszej części meczu, iż wicelider stracił 3 punkty w Laskowicach i tym samym wystarczyło Gryfowi utrzymać korzystny wynik do końca meczu. Nasi zawodnicy już wielokrotnie w tym sezonie udowodniali, że nie mieli ochoty spuścić z tonu. Znając wynik z Laskowic zdołali strzelić ambitnej drużynie z Łochowa jeszcze 4 bramki (Szczygielski, Łukowski, Woźniak, Szuflita) tracąc przy tym dwa gole!
Mecz zakończył się wynikiem 7-2 i dał naszej drużynie awans do klasy okręgowej ... a na stadionie polał się szampan. Znakomity sezon naszego zespołu. Gratulacje należą się wszystkim zawodnikom, sztabowi szkoleniowemu, działaczom oraz Panu Prezesowi. Oby tak dalej. Atmosfera w drużynie jest znakomita, umiejętności co najmniej na tą wyższą część tabeli 5 ligi. Życzymy sukcesów i będziemy wam gorąco kibicować.
                                                                                ROBERT HENKE
Poniżej zdjęcia