Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko

Właśnie wróciłam z sołeckich Mikołajek, było bardzo sympatycznie. Dzieciaki zachwycone, wyszalały się na całego. Mikołaj bardzo hojny. Dziękuję!
Stronę przegląda: 6 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2856 dni temu

[Animacja1]

Młodzież idzie śladami starszych kolegów

Bardzo dobrze zaprezentowali się przed własną publicznością młodzi zawodnicy Gryfa wygrywając z faworytem Gromem Więcbork ( 4 drużyna w tabeli) 3:2. Spotkanie było bardzo emocjonujące. Utrata bramki w pierwszej połowie zmobilizowała naszą drużynę tak,  że do przerwy wyrównującego gola zdobył Radosław Wesołowski.
Druga część meczu była wyrównana. Patryk Rosiak bardzo dobrze grający w tym meczu, zdobył dla naszego zespołu drugą bramkę. Nie cieszyliśmy się długo przewagą. Rozluźnienie naszego zespołu minutę po zdobyciu bramki poskutkowało tym, że Grom wykorzystał chwilę słabości Gryfa i na tablicy widniał już remis 2:2. Obydwa zespoły ciągle atakowały, lecz bramkę na wagę zwycięstwa 3:2 zdobył ponownie Patryk Rosiak.
Na pochwałę zasługuje Jakub Tkaczyk bramkarz naszego zespołu, który wybronił kilka stuprocentowych strzałów przeciwnika. Należy również dodać, że trampkarze zagrali bez bardzo dobrego zawodnika Patryka Sawickiego. Zawodnicy dziękując grupce kibiców zrobili „jaskółkę” za krótki,  ale głośny doping, co można zobaczyć na załączonym filmiku.