Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: Balowiczka

Wspaniałe, kulturalne bale, na które przychodzi bardzo dużo osób i zawsze świetnie się bawią. Chyba ktoś zazdrości, bo w tutejszej szkole wielki problem z wynajęciem sali do czegokolwiek. Zawsze jakieś ale...
Ilość odwiedzin: 252568
Ilość wywołań: 466035
Stronę przegląda: 3 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2929 dni temu

[Animacja1]

Zwycięstwo z Faworytem

W 1 kolejce ligi okręgowej (V Ligi) zespół Gryf  kapitalnie się sprawił wygrywając 2:1 z faworytem rozgrywek Chemikiem Bydgoszcz. Mecz rozpoczął się agresywnym  pressingiem ze strony gospodarzy.  W 17 minucie jeden z naszych zawodników miał okazje „sam na sam”, lecz po chwili sędzia boczny zasygnalizował spalonego.
W następnym kwadransie nasi zawodnicy zastosowali wysoki pressing, który już nie był tak skuteczny. W 37 minucie Chemik miał jedną z lepszych akcji, lecz ją nadzwyczaj zmarnował. Na szczęście niewykorzystane sytuacje się mszczą i w 38 minucie Łukasz Piasecki strzelił gola na 1:0. Po chwili znów się zrobiło groźnie pod bramką Chemika i dzięki trafieniu Kisiela prowadziliśmy z Chemikiem 2:0. W drugiej połowie prawie nic się nie działo większość ataków nasi obrońcy neutralizowali. W 87 minucie Chemik zdobył gola honorowego po błędzie bramkarza.
Bramki dla Gryfu : Piasecki, Kisiel
Bramki dla Chemika : Kardasz

                                                         Tekst i fot. Janek Chudzyński (l. 13)