Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: Mieszkaniec

Odpowiedz do mieszkańca gminy w sprawie dożynek.jesli nie ma się informacji to po co pisać bzdury . Dożynki w tym roku miały być naprawdę bardzo atrakcyjne z bogatym programem i koncertami .w związku z sytuacją po wichurach wszystkie gminy odwołały imprezy nie tylko Sicienko ,DJ nie zawsze ten sam b . . .
Ilość odwiedzin: 238157
Ilość wywołań: 449473
Stronę przegląda: 8 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2775 dni temu

[Animacja1]

Okazałe zwycięstwo Gryfa B

Tabela B-klasy z perspektywy Gryfa doskonale się zapowiada. Ostatnio Gryf wygrał wysoko 4:1 z Łokietkiem, a teraz pięknie rozgromił Gwiazdę Sypniewo 5:1  Zaczęło się od tego jak w 6 minucie nasz zespół strzelił gola na 1:0. Później w 8 minucie któryś z nasz zawodników fatalnie przestrzelił rzut karny. Po golu w naszym zespole był widoczny progres, który sprawił, że w 22 minucie nasi podwyższyli wynik do 2:0.
Niestety niewykorzystane okazje lubią się mścić, i tak Gwiazda zdobyła gola w 29 minucie. Gryf nadal nie odpuszczał i po 3 minutach Karol Janus strzelił pięknego gola z wolnego. Po tych golach Gryf jeszcze jednego dołożył i pierwsza połowa zakończył się z wynikiem 4:1. W drugiej połowie mecz był bardziej wyrównany i dopiero w 87 minucie nasi zawodnicy strzelili kolejnego gola, tak na „deser”.
Gole dla Gryfa :  Jakub Janiszewski, Bartosz Łobodziński, Paweł Tubisz x 2, Karol Janus