Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: Szukacie dziury w całym

Zamiast cieszyć się że ktoś organizuje spotkania wspólny śpiew kiełbasę drożdżówke to wy wiecznie wymyślacie. Czy za Wachem czy za Chudzińskim. Ile lat spór toczył sie o Park bo tam siedzą żule z dzieckiem na spacer iść sie nie da nic nie jest robione dla mieszkańców a znalazł się jeden z drugim pró . . .
Ilość odwiedzin: 285719
Ilość wywołań: 506006
Stronę przegląda: 5 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 3225 dni temu

[Animacja1]

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - zapasy

W dniach 20-22.05.2018 w Krotoszynie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski w grupie wiekowej kadetek 15-17 lat w zapasach kobiet). Jest to najważniejsza impreza organizowana w Polsce dla tej grupy wiekowej. Dziewczyny z Gryfa Wojnowo wystartowały w  w osłabionym składzie. Nie wszystko dzieje się tak jak chcemy, niestety kontuzja wyeliminowała ze startu faworytkę kategorii wagowej 73 kilogramów  Patrycję Pochowską. Cały ciężar odpowiedzialności za wynik musiały wziąć na swoje barki Kinga Górecka i Marika Trela. W swoim debiucie jako najmłodsze zawodniczki, dziewczyny nie były łatwym kąskiem dla starszych przeciwniczek. Kinga (61 kg) na 21 zawodniczek w tej kategorii wagowej ,z bilansem walk 2 przegrane i 2 wygrane zajęła 9 miejsce. Marika (53 kg) po 2 walkach przegranych i 3 wygranych dotarła do walki o brązowy medal.
Niestety Marika musiała uznać wyższość starszej i bardziej doświadczonej Juli Basińskiej (MKZ UNIA Racibórz) i tym samym uplasowała się na dobrym 5 miejscu. Debiut Mariki i Kingi na Olimpiadzie należy zaliczyć do udanych. Najważniejsze było obycie z tak dużą imprezą i zebranie doświadczenia. Mimo lekkiego niedosytu wyniki dziewczyn cieszą i napawają optymizmem. Mamy młode zawodniczki z dużym potencjałem i zapałem do walki i z każdym startem będzie lepiej.
 
Na zdjęciu:Trener Jakub Janiszewski z Mariką Trelą i Kingą Górecką
ULKS Gryf Wojnowo