Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: mieszkaniec 2

Jak to możliwe , że opłata za wywóz śmieci wzrosła a częstotliwość odbioru przez firmę Corimp zmalała z 2 razy w miesiącu do 1 raz na miesiąc. Wg prostych obliczeń koszty związane z odbiorem spadły o połowę. Dzieje się tak , jak w sposób bezprzetargowy wybiera się firmę do wywozu śmieci. Ceny za wy . . .
Ilość odwiedzin: 249727
Ilość wywołań: 462480
Stronę przegląda: 2 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2897 dni temu

[Animacja1]

Turniej w Teresinie

15 sierpnia, w Teresinie odbył się już po raz drugi Turniej Piłki Nożnej o Puchar Proboszcza Samsieczna. Po zaciętych meczach grupowych do półfinału awansowały zespoły z Teresina,  Goncarzewa, Gliszcza i Suchar. W meczu o trzecie miejsce zagrał Gliszcz i gospodarz turnieju - Teresin. Mecz wygrał Teresin 3:1.
Największe zainteresowanie wzbudził finał turnieju, w którym wystąpiła drużyna z Suchar i zeszłoroczny obrońca tytułu Goncarzewo. Sytuację niemal do ostatniej minuty meczu, przy stanie  1:0, kontrolowały Suchary. Jednak na dwie minuty przed końcem meczu Gliszcz zdobył wyrównującą bramkę, a w kilkanaście sekund później ją też stracił.
M
ecz ostatecznie zakończył sie wynikiem 2:1, a puchar powędrował do Suchar. Podczas imprezy rozegrano też turniej siatkówki, który wygrała drużyna z Samsieczna oraz przeprowadzono mnóstwo gier i zabaw dla dzieci.
Mieszkańcy Teresina bardzo zaangażowali się w organizację turnieju. Dzięki temu każdy mógł znaleźć tam coś dla siebie. Dorośli mogli sobie pograć, w zależności od preferencji „w nogę lub siatę”, a maluchy wpaść w wir zabawy.

                                                                                             Piotr Chudzyński
Poniżej kilka zdjęć z turnieju.