Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: AS

W związku z tragedią w Koszalinie może i u nas warto sprawdzić czy wszystko jest w porządku w kwestiach przeciwpożarowych itp. związanych z bezpieczeństwem mieszkańców?
Ilość odwiedzin: 295822
Ilość wywołań: 517529
Stronę przegląda: 2 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 3406 dni temu

[Animacja1]

Turniej w Teresinie

15 sierpnia, w Teresinie odbył się już po raz drugi Turniej Piłki Nożnej o Puchar Proboszcza Samsieczna. Po zaciętych meczach grupowych do półfinału awansowały zespoły z Teresina,  Goncarzewa, Gliszcza i Suchar. W meczu o trzecie miejsce zagrał Gliszcz i gospodarz turnieju - Teresin. Mecz wygrał Teresin 3:1.
Największe zainteresowanie wzbudził finał turnieju, w którym wystąpiła drużyna z Suchar i zeszłoroczny obrońca tytułu Goncarzewo. Sytuację niemal do ostatniej minuty meczu, przy stanie  1:0, kontrolowały Suchary. Jednak na dwie minuty przed końcem meczu Gliszcz zdobył wyrównującą bramkę, a w kilkanaście sekund później ją też stracił.
M
ecz ostatecznie zakończył sie wynikiem 2:1, a puchar powędrował do Suchar. Podczas imprezy rozegrano też turniej siatkówki, który wygrała drużyna z Samsieczna oraz przeprowadzono mnóstwo gier i zabaw dla dzieci.
Mieszkańcy Teresina bardzo zaangażowali się w organizację turnieju. Dzięki temu każdy mógł znaleźć tam coś dla siebie. Dorośli mogli sobie pograć, w zależności od preferencji „w nogę lub siatę”, a maluchy wpaść w wir zabawy.

                                                                                             Piotr Chudzyński
Poniżej kilka zdjęć z turnieju.