Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: mieszkaniec 2

Jak to możliwe , że opłata za wywóz śmieci wzrosła a częstotliwość odbioru przez firmę Corimp zmalała z 2 razy w miesiącu do 1 raz na miesiąc. Wg prostych obliczeń koszty związane z odbiorem spadły o połowę. Dzieje się tak , jak w sposób bezprzetargowy wybiera się firmę do wywozu śmieci. Ceny za wy . . .
Ilość odwiedzin: 249636
Ilość wywołań: 462378
Stronę przegląda: 7 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2895 dni temu

[Animacja1]

Bal karnawałowy w Wojnowie

W sobotę tj. 26 stycznia w Zespole Szkół w Wojnowie odbył się bal. Zorganizowany został przez Radę Rodziców i zgromadził aż 170 osób. Bawili się na nim nauczyciele, rodzice oraz przyjaciele szkoły.
Bal miał charakter charytatywny i zorganizowany został pod patronatem dyrektora szkoły. Imprezie oprawę muzyczną zapewnił zespół muzyczny młodych, choć już bardzo doświadczonych osób w składzie: Agnieszka Kozerewicz i Adam Chruściel.
P
odczas balu zorganizowano akcję, na której z powodzeniem licytowane było rzemiosło artystyczne Pań z KGW Wojnowo oraz wyroby artystek z gminy Sicienko, tj. Katarzyny Mikołajczak (witraże i biżuteria) i Agnieszki Sergot (ręcznie robione wyroby z filcu). Oczywiście tak duża impreza byłaby trudna do zorganizowania, gdyby nie wsparcie rodziców, nauczycieli i przede wszystkich życzliwa pomoc społeczności Wojnowa.
                                                                                               Piotr Chudzyński

PS. Jeżeli ktoś chciałby pobrać poniższe zdjęcia "w jakości do wydruku" proszę o podanie adresu mailowego za pośrednictwem tej strony.


Poniżej fotorelacja z balu (aby powiększyć zdjęcie kliknij na nie)

Licytacja wzbudzała wiele emocji


Dużym powodzeniem cieszył się konkurs karaoke
 

Nauczyciele swój występ wzbogacili o taniec
 


Ci rodzice postawili na głos
 


Ta grupa śpiewała na wesoło
 


Zaśpiewamy znów piosenkę, może dwie
 


Jury konkursu swoim śpiewem wyznaczyło poziom konkursu
 


Zgrany zespół
 


Cała sala śpiewa z nami
 


Z młodej piersi się wyrwało