Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: AS

W związku z tragedią w Koszalinie może i u nas warto sprawdzić czy wszystko jest w porządku w kwestiach przeciwpożarowych itp. związanych z bezpieczeństwem mieszkańców?
Ilość odwiedzin: 295822
Ilość wywołań: 517529
Stronę przegląda: 2 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 3406 dni temu

[Animacja1]

W Wojnowie mieliśmy bal

25 stycznia w Wojnowie spora grupa, bo aż 160 osób, bawiło się na II Balu Charytatywnym Zespołu Szkół. Jego organizatorami była Rada Rodziców. Podczas balu, tak jak rok wcześniej, zbierane były fundusze o na pomoc uczniom będącym w trudnej sytuacji materialnej. Poza rodzicami, nauczycielami i osobami zaprzyjaźnionymi ze szkołą w Wojnowie, w balu uczestniczyli też nasi radni: Beata Henke, Andrzej Grzelak i Krzysztof Sarnowski oraz Starosta Bydgoski Wojciech Porzych wraz z małżonką.

Poniżej kilka zdjęć z imprezy

Podziękowania
W imieniu Rady Rodziców Zespołu Szkół w Wojnowie serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację balu. Szczególne podziękowania kieruję do Stowarzyszenia Kobiet w Wojnowie, zwłaszcza dziękuję: Teresie Bukowińskiej, Helenie Czub, Irenie Rumińskiej, Barbarze Wyciszkiewicz, Teresie Regel, Bogumile Cyrankiewicz, Łucji Kujawskiej, Danucie Kulig, Bożenie Chęś i Katarzynie Górzyńskiej. Charytatywność balu byłaby niemożliwa jakby nie ofiarność  osób spoza grona naszej rady. Bardzo dziękujemy Przewodniczącej Rady Gminy Sicienko Beacie Henke, właścicielce pracowni artystycznej Art-Filc Agnieszce Sergot oraz Staroście Bydgoskiemu Wojciechowi Porzychowi.
                                                                      Przewodniczący Rady Rodziców
                                                                          Zespołu Szkół w Wojnowie
                                                                                   Piotr Chudzyński