Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: WSTYD!!!

Sytuacja została zgłoszona na zebraniu wychowawcy kl 4 . Ciekawe, co z tym zrobi. Pewnie jak zawsze będą bronić koleżanki. Przeklina nauczyciel, przeklinają dzieciaki na potęgę. ,,Dzień dobry,, nie usłyszysz, ale łacinę bez przerwy. Oczywiście na koniec roku wszyscy zachowania wzorowe, bo jakże by  . . .
Ilość odwiedzin: 244232
Ilość wywołań: 456266
Stronę przegląda: 4 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2835 dni temu

[Animacja1]

Udana akcja w Sicienku

W ramach czwartej edycji akcji „Szlakiem ośmiu kropli nadziei III”, ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa dotarł 6 lipca do Sicienka. Organizatorami akcji na terenie gminy Sicienko byli: radny Andrzej Kubiak oraz Stowarzyszenie „Nasza Gmina Sicienko”. W tym roku informacja o akcji rozpowszechniana była poprzez zaprzyjaźnionych księży, przedsiębiorców (zwłaszcza sklepikarzy), stronę internetową stowarzyszenia oraz osobiste prośby członków naszego stowarzyszenia do znajomych z facebooka.
Dzięki uprzejmości Ewy i Andrzeja Grzelak „krwiobus” (ruchoma stacja krwiodawstwa) mógł korzystać z gościnności przychodni „GEMED” w Sicienku. Tegoroczna akcja była bardzo udana. Zdecydowanych na oddanie krwi było 42 osoby (rok wcześniej było ich 35). Części osób z przyczyn zdrowotnych (np. zbyt niski poziom hemoglobiny we krwi) nie udało się jej oddać. Po badaniach lekarskich do oddania krwi zakwalifikowało się 28 osób (w 2013r. – 25), które oddały niemal 13 litrów tego życiodajnego płynu. Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom, którzy przyczynili się do takiego wyniku, a zwłaszcza tym, którzy nie bacząc na wakacje, 30-stopniowe upały i niedzielę, zdecydowali się pomóc i być może sprawili, że tym pięknym gestem uratowali właśnie czyjeś życie. Jako organizatorzy jesteśmy dumni, że wśród takich ludzi dane jest nam mieszkać.
                                                                                   Prezes Stowarzyszenia
                                                                                  „Nasza Gmina Sicienko”
                                                                                        Piotr Chudzyński