Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: meteorolog

Jak będziecie nadal na nią pluć, to tak i tak uzna, że deszcz pada. Psy szczekają a karawana idzie dalej ....
Ilość odwiedzin: 237733
Ilość wywołań: 449019
Stronę przegląda: 6 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2770 dni temu

[Animacja1]

Przegląd prac konkursowych - Żniwa w powiecie bydgoskim

W ramach konkursu plastycznego organizowanego przez Stowarzyszenie "Nasza Gmina Sicienko" pt. „Żniwa w powiecie bydgoskim - okiem dziecka”, najlepszymi z najlepszych (gdyż wszystkie z 39. zgłoszonych prac były piękne) okazały się dzieła: Karoliny Grysińskiej – I miejsce (6-latka), Dominiki Andrzejewskiej – II miejsce (12-latka) oraz Martyny Bukata – 3 miejsce (12-latka).

Poniżej wszystkie zgłoszone prace (w podpisie prac: imię i nazwisko, wiek i miejscowość)


1. Autor nieznany


2. Martyna Bukato l. 12 Samsieczno (III miejsce)


3.Magda Kowalska l. 8 Teresin


4. Dominika Kaźnica


5. Amelia Skobel l. 5 Samsieczno


6. Aleksandra Oszczepla l. 12


7. Milena Kaźnica


8. Martyna Matysek l. 9 Michalin


9. Wiktoria Gawlik


10. Agata Sosnowska l. 8


11. Nataniel Gawlik


12. Zuzia Rak l. 6


13. Marta Gałka l. 6 Suchary


14. Julia Oszczęda l. 9


15. Kamila Kaźnica


16. Ania Fac l. 9 Michalin


17. Wiktoria Kowalska Samsieczynek


18. Jakub Kowalski Samsieczynek


19. Julia Kowalska Samsieczynek


20. Zuzanna Rakowicz l. 11 Samsieczno


21. Andrzej Żebrowski


22. Magdalena Kwiatkowska l. 9 Trzemiętowo


23. Julia Oszczęda l. 9


24. Seweryn Stedel l.14 Samsieczno


25. Martyna Strzelewicz l. 14 Samsieczno


26. Karolina Mazurkiewicz l. 7 Samsieczno


27. Mateusz Szwed l. 13 Trzemiętowo


28. Monika Płachecka l. 13 Sicienko


29. Julita Ciechomska l. 5 Samsieczno


30. Paulina Szmunda Marynin


31. Hugo Grysiński l. 1 Samsieczno


32. Michał Grysiński l. 5 Samsieczno


33. Kamila Łazarz l. 16 Trzemiętowo


34. Justyna Łazarz l. 14 Trzemiętowo


35. Krzysztof Mantej l. 9 Trzemiętowo


36. Dominika Andrzejewska l. 12 Samsieczno (II miejsce)


37. Karolina Grysińska l. 6 Samsieczno (I miejsce)


38. Nicola Adamczyk l. 12 Samsieczno


39. Hubert Strzelewicz l. 10 Samsieczno