Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: mieszkaniec

SICIENKO OBUDŹ SIĘ. OTWÓRZ OCZY. Na tyle lat urzędowania dotychczasowego Wójta czy gmina Sicienko rozwinęła się tak jak Osielsko, Białe Błota, Dobrcz? Proszę sprawdzić jak w ostatnich kilku latach rozwinęło się Łochowo! Czy mamy być skazani na "sypialnię Bydgoszczy"? Pomyślcie o dzieciach, gdzie bę . . .
Ilość odwiedzin: 271439
Ilość wywołań: 488670
Stronę przegląda: 7 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 3163 dni temu

[Animacja1]

Rekord krwiodawstwa w Sicienku

W ramach 5. już edycji akcji „Szlakiem ośmiu kropli nadziei”, ambulans krwiodawstwa dotarł 12 lipca do Sicienka. Organizatorami akcji byli: Prezes Fundacji „Szlakiem Nadziei” Andrzej Kubiak oraz Stowarzyszenie „Nasza Gmina Sicienko”. Dzięki uprzejmości Ewy i Andrzeja Grzelak „Krwiobus” mógł korzystać z gościnności przychodni „GEMED” w Sicienku.
Tegoroczna akcja była bardzo udana. Po badaniach lekarskich do oddania krwi zakwalifikowało się aż 34 osoby (w 2014r. – 28, a w 2013r. – 25), które oddały rekordową jak dotychczas ilość – ok. 15,5 litrów. Co jest najlepszym wynikiem tegorocznej akcji w powiecie bydgoskim oraz najlepszym spośród akcji przeprowadzonych w ostatnich 5. latach w gminie Sicienko.
Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom, którzy nie bacząc na wakacje i niedzielę, zdecydowali się pomóc i być może sprawili, że tym pięknym gestem uratowali właśnie czyjeś życie. Jako organizatorzy jesteśmy dumni, że wśród takich ludzi dane jest nam mieszkać.
                                                                         Prezes Stowarzyszenia
                                                                       „Nasza Gmina Sicienko”
                                                                             Piotr Chudzyński