Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: ????

W związku z zamkniętą szkołą w piątek 17. "Czas pracy nauczyciela zatrudnionego w pełnym wymiarze zajęć nie może przekraczać 40 godzin na tydzień (art. 42 ust. 1 Karty Nauczyciela). Nauczyciela zatrudnionego w pełnym wymiarze zajęć obowiązuje pięciodniowy tydzień pracy. Nauczycielom dokształcającym . . .
Ilość odwiedzin: 243536
Ilość wywołań: 455497
Stronę przegląda: 5 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 2829 dni temu

[Animacja1]

Rekord krwiodawstwa w Sicienku

W ramach 5. już edycji akcji „Szlakiem ośmiu kropli nadziei”, ambulans krwiodawstwa dotarł 12 lipca do Sicienka. Organizatorami akcji byli: Prezes Fundacji „Szlakiem Nadziei” Andrzej Kubiak oraz Stowarzyszenie „Nasza Gmina Sicienko”. Dzięki uprzejmości Ewy i Andrzeja Grzelak „Krwiobus” mógł korzystać z gościnności przychodni „GEMED” w Sicienku.
Tegoroczna akcja była bardzo udana. Po badaniach lekarskich do oddania krwi zakwalifikowało się aż 34 osoby (w 2014r. – 28, a w 2013r. – 25), które oddały rekordową jak dotychczas ilość – ok. 15,5 litrów. Co jest najlepszym wynikiem tegorocznej akcji w powiecie bydgoskim oraz najlepszym spośród akcji przeprowadzonych w ostatnich 5. latach w gminie Sicienko.
Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom, którzy nie bacząc na wakacje i niedzielę, zdecydowali się pomóc i być może sprawili, że tym pięknym gestem uratowali właśnie czyjeś życie. Jako organizatorzy jesteśmy dumni, że wśród takich ludzi dane jest nam mieszkać.
                                                                         Prezes Stowarzyszenia
                                                                       „Nasza Gmina Sicienko”
                                                                             Piotr Chudzyński