Nasze SICIENKO - wieści, komentarze, zdjęcia, informator gminny, ogłoszenia - Gmina Sicienko
Autor: Xss

Przeraża mnie poziom nauczania w Sicienku pani W. (od języka niemieckiego)m, która odmawia uczniowi przygotowania do egzaminu bo tak. W szkole W Wojnowie nauczyciel języka niemieckiego przygotował 3 osoby do egzaminu a tutaj w Sicienku nauczyciel od języka potrafi odmówić przygotowania i wręcz zmusi . . .
Ilość odwiedzin: 258328
Ilość wywołań: 472981
Stronę przegląda: 2 użytkowników
Strona powstała 18 lutego 2010, 3015 dni temu

[Animacja1]
Cały rynek ofert przetargowych na nieruchomości w jednym miejscu! 109.112 Nowość!!!
Zatrudnimy Tłumaczy 68.72

Nadszedł czas zmian

Każdy z nas jest inny. Inne rzeczy nas denerwują i inaczej też leczymy swoje zdenerwowanie. Moja żona jak coś lub ktoś ją porządnie „zeźli” wraca do domu i wyrzuca  to z siebie, i to ją raczej uspokaja. Zazwyczaj osobą, która musi i chce tego wysłuchać jestem ja, jednak mi wcale taka rozmowa dobrze nie robi. Narzekanie z reguły mnie jedynie „podkręca”. Mi w takich momentach pomaga jedynie szybie znalezienie pomysłu na rozwiązanie problemu.
Rzeczą, która zawsze
denerwowała mnie w naszej gminie był brak informacji. Czasami ów brak informacji dotyczył ważnych posiedzeń rady gminy na których miały zapadać decyzje o fundamentalnym znaczeniu (np. wyprowadzenie majątku gminnego do spółki), a czasami dotyczył spraw mniej istotnych, jak choćby o terminie przeprowadzenia debaty telewizyjnej (w swej idei z udziałem mieszkańców). Żeby rozwiązać (przynajmniej w części) ów problem powstała właśnie ta niekomercyjna strona internetowa. Intencją osób redagujących jej treść jest próba skupienia możliwie pełnej informację na temat naszej gminy Sicienko w jednym miejscu. Strona ta ma aspirację stać się podstawowym źródłem informacji gminnej, tu ma być miejsce na: opinię, zapowiedź imprezy kulturalnej lub sportowej, prezentacje ciekawych osób lub miejsc w naszej gminie, ustalenie numeru telefonu do lekarza lub godziny Mszy św. w najbliższym kościele. Zatem jeżeli dysponują Państwo informacją, którą chcą się podzielić z innymi mieszkańcami naszej gminy (np. dotyczącą imprezy organizowanej przez stowarzyszenie, sołectwo lub ważnego problemu społecznego) prosimy o kontakt. Bo na jakość i komfort życia w naszej gminie mamy wpływ my wszyscy.